TELLIMISKESKKONNA TINGIMUSED

1.Tellimistingimuste kehtivus

1.1.Tingimused kehtivad tellimiskeskkonnas aadressil forsius.ee ostu sooritava isiku (edaspidi Tellija) ja Forsius Matusebüroo OÜ (edaspidi Müüja) vahel teenuste ka kaupade ostmisel tekkivate kohustuste ja õiguste kohta.

1.2.Tellimuse ostu sooritamisel nõustub Tellija tellimistingimustega täielikult.

1.3. Kõik tellimiskeskkonnas pakutavad teenused ja kaubad müüakse Tellijale Müüja poolt.

2.Teenused ja kaubad.

2.1. Kõik teenused ja kaubad, müüakse täisteenuse paketina. Paketis olevast üksikust teenusest või kaubast loobuda ei saa kuid võimalus on vahetada sama kategooria kauba vastu.

2.2. Paketis olevad osad teenuseid ja kaubad on erinevast hinnaklassist ja valiku võimalusega, vastavalt Tellija valikule kujuneb ka paketi lõpphind.

2.3. Tellitud tuhastusteenus teostatakse Tallinna Krematoorium AS’s.

2.4. Kõik teenuste ja kaupade hinnad on Eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu 20 %.

2.5. Tellija jaoks kehtib tellimiskeskkonnas teenuste ja kaupade hind, mis võib erineda tavahinnast.

2.6. Juhul, kui Tellija poolt valitud ajal pole võimalik Müüjal matuse tseremooniat või tuhastamist korraldada, on Müüjal õigus kooskõlas Tellija ga leida mõlemale poolele tellimuse täitmiseks uus sobiv aeg. Müüja kohustub hiljemalt järgmisel tööpäeval peale tellimuse laekumist võtma Tellijaga ühendust ning kinnitama kõikide teenuste ja kaupade saadavuse vastavalt tellimuses kokkulepitud ajakavale.

2.7. Kooskõlas Müüjaga on võimalik tellida lisaks paketis kirjeldamata teenuseid ja tooteid. Tellimiskeskkonnas oleva hinna puudumisel saab Tellija tellida Müüjalt hinnapakkumise.

2.8. Tellimiskeskkonnas olevate toodete fotod on illustratiivse tähendusega ja ei pruugi vastata täpselt pildil olevale. Müüja kohustub siiski rangelt järgima toote kirjeldusele vastavust materjalile, disainile, värvile, suurusele, hinnale.

2.9. Teenuste ja kaupade kirjeldus ei pruugi tellimiskeskkonnas olla täpne või piisavalt detailne. Tellijal on alati võimalik eelnevalt tulla Müüja esindusse (aadressil: F.R.Kreutzwaldi 3, Tallinn 10120) kohapeale või võtta meiega ühendust telefonil 6400 601.

2.9. Kui Tellija poolt tellitud kaup on väljamüüdud või ei jõua tähtajaks valmis, asendatakse see samaväärsega vaid Tellija nõusolekul.

2.10. Kui Tellija ei anna Müüjale õigust kauba asenduseks, tagastab Müüja ostusumma 7 tööpäeva jooksul Ostjale.

3. Tellimuse esitamine, ostu sooritamine.

3.1.Ostu sooritamiseks tuleb Tellijal esitada Müüja tellimiskeskkonnas (veebilehel www.forsius.ee) Tellimus.

3.2. Tellija valib tellimiskeskkonnas soovitud matusepaketi. Paketi põhihind sisaldab olulisi esmaseid teenuseid ja tooteid, ilma milleta soovitud tellimuse täitmine ei ole võimalik. Tellija saab igale paketile juurde valida soovitud lisateenused ja tooted, mis võivad muuta paketi kogumaksumust. Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad.

3.3.Tellimuse kinnitamiseks vajutage paketi ja lisavalikute lõpus olevale lingile „Soovin tellida“.

3.4. Ostukorvis on võimalik veelkord tutvuda oma tellimuse sisuga ning üle kontrollida olulised andmed ja vajutage lingile „Siirdun maksma“.

3.5. Kassas täitke nõutud Tellija kontaktandmetega väljad ning valige sobiv maksetingimus.

3.5.1. Makse ülekandega (arve saadetakse emailile) ;

3.5.2. Kohene makse pangalingi kaudu ;

3.5.3. Kohene kaardimakse VISA või Maestro kaardiga.

3.5.4. Järelmaks. Valik erinevate krediidiandjate pakkumiste vahel.

3.5.5. Maksa hiljem. Tasumine kuu aja pärast. Intress 0%, lepingu- ja lisatasu 0 eurot.

3.5.6. Jaota makse kolme kuu peale. Intress 0%, lepingu- ja lisatasu 0 eurot.

3.6. Pärast pangalingi kaudu tasumist tuleb Kliendil vajutada nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

3.7. Tellimiskeskkonnas sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9:00−16:00 (väljaarvatud riiklikud pühad).

3.8. Müüja komplekteerib Ostja tellimuse, peale kogu tellimuse eest tasumist või ajatatud maksete puhul peale lepingu sõlmimist krediidiandjaga.

3.9. Tellimuse broneeringud leinatalitusele vormistatakse peale makse laekumist või ajatatud maksete puhul peale lepingu sõlmimist krediidiandjaga.

3.10. Müüjal on õigus tellimuse täitmisest loobuda, teavitades sellest Tellijat koos loobumise põhjusega. Juhul kui Müüja loobub tellimuse täitmisest, tagastatakse tellimuse maksumus Tellija arveldusarvele 3 tööpäeva jooksul.

3.11. Peale tellimuse vastuvõtmist võtab Müüja klienditeenindus Tellijaga ühendust ning käiakse läbi kogu tellimuse sisu ja kooskõlastatakse mõlema osapoole poolt.

3.12. Juhul, kui Tellijal on ekslikult või teadmatusest oluline teenus või toode tellimusest välja jäänud esitatakse Müüja poolt Tellijale lisaarve, mis peab olema Tellija poolt laekunud Müüja arveldusarvele hiljemalt matusetalitusele eelneval päeval.

3.13. Juhul, kui Tellija soovib loobuda mõnest lisateenusest või tootest tagastab Müüja vastavalt muudatusest tekkinud hinnavahe Tellija arveldusarvele 3 tööpäeva jooksul ning esitab Tellijale parandatud korrektse arve või kreeditarve tagastatud summale.

3.14. Tellimuse lõplik arve saadetakse Tellijale peale tellimuse lõpuleviimist.

4. Matuse aja broneerimine

4.1.Kui Tellija poolt soovitud aega matusetalituse läbiviimiseks pole saadaval, võetakse Tellijaga esimesel võimalusel ühendust ja kooskõlastatakse mõlemale osapoolele sobiv uus toimumise aeg.

5.Tellimuse tühistamine, lepingust taganemine, toodete tagastamine.

5.1.Tulenevalt matusekaupade eripärast ei osta Müüja tagasi juba kasutusse võetud tooteid ega asendata tasuta (puusärgid, urnid, lahkunu riided, valmistatud lilleseaded, hauakivid, jms.).

6. Tasumine

6.1. Kui Tellija on tellinud matusepaketi tseremooniaga, siis broneering ajale kinnitub peale ostu sooritamist. Müüja esindaja võtab Tellijaga ühendust ja kinnitab leinatalituseks broneeritud aja esimesel võimalusel, hiljemalt järgmisel tööpäeval peale tellimuse vastuvõtmist.

6.2. Peale ostu sooritamist saadetakse Tellijale, tema poolt märgitud e-mailile tellimuse kinnitus, mis sisaldab tellimuse numbrit. Tellimuse kinnituse saatmisega loetakse müügileping Tellija ja Müüja vahel sõlmituks.

6.3. Koheselt peale tellimuse laekumist ja ostu sooritamist Tellija poolt, teeb Müüja vastavad broneeringud teenuse osutajatele (saalibroneering, leinakõneleja, muusik, jms.) ning edastab Tellijale kinnituse. Juhul, kui tellimuse täitmine sel soovitud kellaajal mingil põhjusel pole võimalik, võetakse Tellijaga koheselt ühendust ja pakutakse ligilähedast aega või leitakse mõlemale osapoolele teine sobiv aeg.

7. Vastutus

7.1. Tellija vastutab kõigi andmete õigsuse eest, mis ta Müüjale tellimuses esitab.

7.2. Müüja töötleb Tellija isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.

7.3. Müüja ei edasta, müü ega avalikusta Tellija isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a. seaduses sätestatud juhtudel.

7.4.Müüja jätab endale õiguse muuta tellimust tulenevalt olemasolevatest laovarudest, tarnetest või muudest tõrgetest. Müüja teavitab Tellijat koheselt kõikidest sellistest muudatustest. Tellijal on kohustus muudatused kinnitada või tagasi lükata. Juhul kui Tellija nimetatud kohustust ei täida, on Müüjal õigus leping ühepoolselt lõpetada või asendada puuduolev toode samaväärse teise tootega.

MONTONIO MAKSELAHENDUSED

Montonio split makselahendus – maksa kauba eest hiljem või kuni kolmes võrdses osas!
Alates 100€ ostusummast, saad ostukorvi maksumuse jagada mitme kuu peale – ilma intressi, lepingu-ja haldustasuta.
  • Maksa hiljem – Saad kauba eest maksta kuu aja pärast ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.
  • Maksa 2 osas – Jaota maksed kahe kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.
  • Maksa 3 osas – Jaota maksed kolme kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0€ lepingutasu ja 0€ haldustasu.
Kuidas toimida? – Vali e-poest välja sobivad tooted – lisa tooted ostukorvi – suundu maksma – täida vajalikud lahtrid – vali sobilikum osamaksete viis (maksa hiljem või 2-3 osas) – esita tellimus – tuvasta end Mobiili ID / Smart ID või ID-kaardiga – täida vajalikud lüngad – esita andmed!

Montonio järelmaks: üks taotlus – mitu pakkumist
Kasuta maksmiseks Montonio järelmaksu – ühe taotlusega saad Sa pakkumise mitmelt krediidiandjalt.
Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio järelmaks.
Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Tutvu tingimustega ning vali enda jaoks sobivaim.
Järelmaksu tingimused:
  • Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
  • Periood 3–60 kuud
  • Intress alates 9.5% algsummalt
Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 12,19€ ja krediidi kulukuse määr on 31% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 250 €, sissemakse 0%, intress 9,5% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 9,9€, igakuine kontohaldustasu 0,9€ järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena. Maksete ja tagasimaksete summa 324.06€. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.